Klub polského kapitálu v České republice zve na II. Česko-polské hospodářské fórum

09.09.2011, 11:23, PolskyKapital.cz

 

Dovolujeme si Vás informovat, že dne 4. října 2011 v Brně proběhne II. Česko-polské hospodářské fórum.
Organizátory fóra jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze a Klub polského kapitálu v České republice.
 


 

 

Česko-polské hospodářské fórum představuje nejprestižnější místo setkání představitelů státní správy, hospodářské samosprávy a podnikatelů z obou zemí v České republice. Letošní edice fóra bude integrální součástí polské účasti na Mezinárodním strojírenském veletrhu MSV, který se bude konat v Brně ve dnech 3.-7. října 2011. Polská republika v letošním roce získala status partnerské země veletrhu pod záštitou ministra hospodářství PR, pana Waldemara Pawlaka.
Hlavním tématem letošního fóra bude předsednictví Polské republiky v Radě Evropské unie. Jeden z panelů bude věnován prezentaci a diskusi na téma společných priorit na úrovni EU v oblasti energetiky a vnitřního trhu. Plánován je také panel věnovaný technickým inovacím a procedurám jejích zavádění do hospodářství. Dalším důležitým tématem k diskuzi bude problematika polsko-české obchodní a investiční spolupráce, především otázky kooperace při infrastrukturních projektech, podílu na privatizačních procesech a problematika podnikání v obou zemích. Účastníci fóra budou mít neopakovatelnou příležitost k seznámení a navázání přímých obchodních kontaktů.
První fórum Česko-polské fórum proběhlo 9. června 2010 v Praze a jeho tematickou náplní byl vliv členství v EU na ekonomickou situaci Polské a České republiky, rozvoj vzájemných ekonomických vztahů a také podpora investičního prostředí a podnikání v obou zemích.

 

Ke stažení

 


II. Česko-polské hospodářské fórum - program

 

II. Česko-polské hospodářské fórum - přihlašovací formulář

 

II. Česko-polské hospodářské fórum - pozvánka

 
« Zpět