Reportáž z Mixeru 16.06.2014 – setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu

07.08.2014, 13:06, PolskyKapital.cz

 

 

Dne 16. 6. 2014 se v rámci tradičního Mixeru opětovně sešli členové a přátelé Klubu polského kapitálu. Tentokrát to byl návrat k místu, kde všechno začalo – Cloud 9 Sky bar v Hotelu Hilton. 


 

 

 

Úvodem zástupci Tarnobřeské ekonomické zóny, pánové Marek Indyk, Janusz Miś a Maciej Ślezak, popsali pravidla fungování této zóny a pozvali zúčastněné ke spolupráci. Hosté již od začátku využívali toto setkání k navazování nových kontaktů. Podnětem k tomu, mimo překrasného výhledu, byla i nabídka krevet, mini tataráků a dalších specialit přípravených hotelovým šefkuchářem. Jak už bývá zvykem v Mixeru, objevili se i nové osoby. Tentokrát nás navštívili mimo jiné paní Michalina Szymańska z Cessco Cash Back, dále pak pánove Andrzej Budzanowski z Vienna International, pan Andrzej Szymański -  zástupce  Mattel ČR, pan Andrzej Urban z Sotio a.s. a za Juventus Soccer School – pan Petr Kobylak. Za zmínku stojí, že fotbalová škola Juventusu vznikla z podnětu našeho člena, pana Bartka Ratkowského.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme rádi, že i přes zrovna probíhající mistrovství světa v kopané, ani tentokrát účastníci nezklamali a můžeme se proto těšit na další setkání.

 

Prezentace TSSE:

 

TSSE

 
« Zpět