Reportáž z Mixeru 28.02.2012 – setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu

11.04.2012, 08:15, PolskyKapital.cz

 

 

Už podruhé v tomto roce se členové Klubu polského kapitálu v ČR sešli na již tradičním společenském večeru, který probíhal v pražském hotelu Hilton. Tentokrát se měli možnost potkat jak stálí členové, tak i známí a příznivci klubu.


 

 

Možnost seznámit se s novými lidmi, a hlavně navázat přínosné pracovní i osobní kontakty měli v prvé řadě noví členové klubu a ti, kteří se 28. února na setkání v Hiltonu objevili poprvé.

Obchodní strategie, pracovní zkušenosti, ale i soukromé hovory nebo drby, to všechno byla témata, která zazněla v průběhu večera. A stejně tak různorodé byly i jazyky. Nejčastěji se samozřejmě používala polština, ale výjimkou nebyla ani čeština nebo angličtina, která pro mnohé skýtala pomyslnou únikovou cestu.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

O tom, že je klub stále oblíbenější, svědčí i počet „nováčku", kteří se přišli s klubem seznámit. Mezi ně patřila například Šárka Fričová z firmy BeeConsulting, která pracuje s lidskými zdroji, Sandra Lorinczi s Dominikem Ślusarczykem z EDP Group. Zúčastnila se také paní Marta Handzlik, která se zabývá internetovým právním poradenstvím v rámci školského práva, Magda Janoutová, Lucyna Bialik a Petr Butrymowicz z firmy Autovitamin.

Celým večerem nás provázela pohodová atmosféra s nádechem luxusu a samozřejmě úžasný výhled na Prahu, kterým je Cloud bar v Hiltonu pověstný.


 

 
« Zpět