09.06.2010 - Polsko – české hospodářské fórum

05.06.2010, 18:14, PolskyKapital.cz


Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze ve spolupráci s Klubem polského kapitálu v České republice a Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky organizuje v Praze dne 9. června Polsko – české hospodářské fórum.

Fórum se bude skládat ze dvou diskuzních panelů. První diskuzní panel bude věnován vlivu členství v EU na hospodářskou situaci Polské a České republiky, obzvlášť se zaměřením na vzájemnou hospodářskou spolupráci (obchodní, investiční, regionální a příhraniční) a také aspektům spojeným s překonáváním nepříznivých tendencí ve světovém hospodářství.

 

Tématem druhého panelu budou možnosti hospodářské spolupráce České a Polské republiky, především v rámci investiční spolupráce, včetně kooperace při infrastrukturních projektech, účasti v privatizačním procesu a také zahajování a vykonávání podnikatelské činnosti v Polské republice.


Diskuzních panelů se zúčastní náměstci rezortů odpovědných za hospodářskou situaci v Polsku a v České republice, šéfové vládních agentur podporujících podnikatele a nejvyšší zastupitelé hospodářské samosprávy.

 

Firmy a instituce, které mají zájem o účast ve fóru, žádáme o kontakt na emailové adrese: praha@trade.gov.pl 

 

Program Forum najdete zde:

 

PROGRAM

 

Prameny: www.trade.gov.pl

 

 
« Zpět