10.12.2013 r. - Spotkanie świąteczno-noworoczne Klub Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej

10.12.2013 r. - Spotkanie świąteczno-noworoczne

09.01.2014, 12:39, PolskyKapital.cz

 

10 grudnia 2013 r., w Hotelu Golden Tulip Savoy w Pradze, odbyło się świąteczno - noworoczne spotkanie zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przy wsparciu Klubu Polskiego Biznesu. 


 

 

 

Specjalnymi gośćmi byli Pani Ambasador RP Grażyna Bernatowicz oraz Pan Přemysl Sobotka, I Wicemarszałek Senatu Parlamentu Republiki Czeskiej. Nasze zaproszenie przyjęło około osiemdziesięciu przedstawicieli biznesu i urzędów działających na terenie Republiki Czeskiej.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie otworzyli, witając przybyłych dostojnych gości, Pan Wojciech Pobóg-Pągowski, I radca, kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji oraz Pan Dariusz Marcinkowski, Prezes Klubu Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej.

Następnie pokrótce zostały przybliżone zachodzące zmiany na przestrzeni ostatniego roku zarówno w WPHI jak i KPB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pan Wojciech Pobóg-Pągowski przekazał przygotowane przez WPHI kalendarze z polskimi i czeskimi świętami, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Przypomniał cel działania WPHI, jakim jest wsparcie polskich firm, w tym, w szczególności, małych i średnich przedsiębiorstw w procesie ich internacjonalizacji, oraz pomoc dla firm czeskich zainteresowanych udziałem w polskim życiu gospodarczym. Zapoznał nas z ogólną sytuacją gospodarczą, a także ze stanem współpracy czesko-polskiej. Podziękował również naszemu Klubowi za owocną współpracę w mijającym 2013 roku.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pan Dariusz Marcinkowski podkreślał znaczenie Klubu, jako widocznego partnera
w działaniach wspierających rozwój wzajemnych stosunków gospodarczych między Rzeczpospolitą Polską i Republiką Czeską. Przedstawił rolę współpracy z naszym
polskim partnerem, w ramach projektu "Razem dla Biznesu", Radiem Opole. Wymienił również najważniejsze z szeregu przeprowadzonych w 2013 r. akcji Klubu, mających na celu promocję i wspieranie współpracy gospodarczej. Relacje oraz zdjęcia ze wszystkich tych spotkań znajdziecie Państwo na naszej Klubowej stronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tym razem, oprócz wspaniałego poczęstunku przygotowanego przez Hotel, mieliśmy okazję delektować się wyrobami firmy "Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J.", co było dodatkową, smakowitą atrakcją.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w 2013 roku, wspierali nas w realizacji celów statutowych, firmom i osobom prywatnym, a w szczególności naszym specjalnym gościom, za otwartość na sprawy Klubu oraz czynny udział w naszych spotkaniach i przeprowadzanych akcjach.
 

 
« Wstecz