3. polsko-český ples

04.02.2013, 14:01, PolskyKapital.cz

 

Klub polského kapitálu v České republice spolu s Velvyslanectvím Polské republiky v Praze pořádají v pořadí již třetí polsko-český ples. Ples se bude konat 9.02.2013. Patronát nad letošním plesem převzala předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky paní Miroslava Němcová a předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu Polské republiky Ewa Kopacz. 


 

 

Tradičně se ples bude konat v Kongresovém sálu pražského hotelu Ambassador – Zlatá husa. Moderovat budou Iva Kubelková, bývala vice miss České republiky a Jan Monczka známy polský herec. Hvězdami večera budou Halina Mlynková a populární kapela Čechomor. Stejně, jako v minulých letech se můžete těšit na známé osobnosti kulturního, obchodního a politického světa. Partneři letošního plesu jsou: City Parking Group s.a. , mBank (BRE Bank S.A., organizační složka podniku), Orlen s.a., Parksystem Sp. z.o.o., PETERKA & PARTNERS v.o.s., SESCOM Czech Republic s.r.o, Unipetrol, a.s.. Mediální patronát převzal největší český ekonomický deník Hospodářské noviny.

Hotel Ambassador Zlatá Husa a Golden Tulip Savoy připravili speciální nabídku ubytovaní během plesu pro členy Klub polského kapitálu, sponzory, účastníky plesu a všechny ostatní, kteří mají zájem navštívit Prahu v tomto terminu.

 

 

Níže odkaz na promo nabídky.

 

Ambassador Zlata Husa

 

Golden Tulip Savoy

 
« Zpět