Byznys snídaně s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Ing. Milanem Hovorkou

04.06.2012, 19:40, PolskyKapital.cz

Dne 29. května 2012 se v ranních hodinách konala v prostorách pražského hotelu Golden Tulip Savoy byznys snídaně, kterou pořádaly Klub polského kapitálu v České republice a Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v ČR. Čestným hostem tohoto setkání byl náměstek ministra průmyslu a obchodu Ing. Milan Hovorka a snídaně se zúčastnil i J.E. velvyslanec Polské republiky v Praze Jan Pastwa, jenž je zároveň čestným členem klubu.


 

Pozvání na snídani rovněž přijala řada dalších členů Klubu polského kapitálu.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Setkání probíhalo v příjemné, přátelské a neformální atmosféře, která vycházela z osobních vazeb náměstka ministra Milana Hovorky k Polsku. Ústředním tématem diskuse, jež byla u stolu vedena, byly možné kroky ministerstva průmyslu a obchodu, které by podpořily podnikatelské subjekty, jež působí na českém trhu nebo se na něj chystají vstoupit.

 

 

 

 

 

 

Ing. Milan Hovorka zdůrazňoval v souladu s vládním programem nezbytnost reformních kroků a fiskální odpovědnosti a zároveň nutnost zvýšení konkurenceschopnosti České republiky. Právě možná prorůstová opatření ze strany ministerstva průmyslu a obchodu zúčastněné nejvíce zajímala. Při snídani byl věnován prostor jejich dotazům, připomínkám i osobním zkušenostem, které jakožto zpětnou vazbu náměstek ministra Milan Hovorka velice ocenil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzhledem k rozsáhlosti a důležitosti diskutované problematiky nebylo z časových důvodů možné téma zcela vyčerpat. Náměstek ministra Ing. Milan Hovorka tedy sám navrhl, že se rád zúčastní další diskuse se zástupci polských firem působících na českém trhu.

Věříme, že se v brzké době opět podaří uskutečnit takto příjemné setkání.
 

 

 

 

 

 

 

 

 
« Zpět