Dne 6.5.2011 se v sídle Velvyslanectví Polské republiky v Praze konalo slavnostní předání diplomu čestného člena Klubu polského kapitálu v České republice panu Přemyslu Sobotkovi, prvnímu místopředsedovi Senátu České republiky.

12.05.2011, 13:53, PolskyKapital.cz

Dne 6.5.2011 se v sídle Velvyslanectví Polské republiky v Praze konalo slavnostní předání diplomu čestného člena Klubu polského kapitálu v České republice panu Přemyslu Sobotkovi, prvnímu místopředsedovi Senátu České republiky.


 

 

 

Setkání se zúčastnili Jeho Excelence velvyslanec Polské republiky Jan Pastva, vedoucí oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze pan Wojciech Pobóg-Pągowski a členové našeho klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pan místopředseda vyjádřil radost z přijetí do řad členů našeho společenství a nás nejvíce potěšilo jeho vyjádření zájmu o aktivní působení v klubu.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Po oficiální části následoval čas na soukromé posezení při skleničce vína.

 
« Zpět