Dnia 06.05.2011,w siedzibie Ambasady RP w Pradze odbyła się uroczystość wręczenia dyplomu członka honorowego Klubu Polskiego Biznesu w Czeskiej Republice,Panu Premyslovi Sobotce,I wicemarszałkowi senatu Republiki Czeskiej. Klub Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej

Dnia 06.05.2011,w siedzibie Ambasady RP w Pradze odbyła się uroczystość wręczenia dyplomu członka honorowego Klubu Polskiego Biznesu w Czeskiej Republice,Panu Premyslovi Sobotce,I wicemarszałkowi senatu Republiki Czeskiej.

12.05.2011, 12:13, PolskyKapital.cz

 

Dnia 06.05.2011,w siedzibie Ambasady RP w Pradze odbyła się uroczystość wręczenia dyplomu członka honorowego Klubu Polskiego Biznesu w Czeskiej Republice,Panu Premyslovi Sobotce,I wicemarszałkowi senatu Republiki Czeskiej.


 

 

W spotkaniu uczestniczyli Jego Ekscelencja Abasador RP Jan Pastwa ,kierownik WPHI pan Wojciech Pobóg-Pągowski oraz członkowie naszego klubu.

                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pan Marszałek wyraził zadowolenie z przyjęcia go w szeregi członków naszego stowarzyszenia, i co nas najbardziej ucieszyło, to jego deklaracja chęci aktywnego działania w ramach klubu.

   

 

 

       

 

 

 

 

Po oficjalnej części,przy lampce wina ,był czas na prywatne rozmowy.
                                                                                                                                  

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                           

 
« Wstecz