Mixer Klubu Polskiego Biznesu w dniu 9 marca 2010 Klub Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej

Mixer Klubu Polskiego Biznesu w dniu 9 marca 2010

19.03.2010, 08:55, PolskyKapital.cz

 


Krótko mówiąc, jak zawsze był udany!

 


Należy jednak wspomnieć o innowacjach i istotnych momentach:

 


Tym razem mixer odbył się w gościnnych pomieszczeniach Baru Cloud9 Hotelu HILTON. Za sprawą, nota bene „naszej wtyczki” w Hiltonie, Pani Joanny Kufy, już na wejściu do hotelu witała nas informacja o spotkaniu naszego Klubu w barze na 9 piętrze. W samym barze wydzielone miejsce dla Gigantów polskiego biznesu, oraz serwowane „welcome drinki” na powitanie! To lubimy! Start był świetny, a sympatyczna atmosfera utrzymała się do końca.

 


Nasza dotychczasowa Pani sekretarz Iza Urban, złożona chorobą, była nieobecna, więc choć tą drogą dziękujemy jej za wysiłek włożony w tym chaotycznym, początkowym okresie naszej działalności. Obecni na spotkaniu mieli okazję poznać naszą nową Sekretarz Klubu w osobie Pani Oli Sitkiewicz, która w marcu przejęła obowiązki. Tak więc wiemy do kogo należy się zwracać, a oficjalna informacja dotrze do wszystkich. Życzymy jej samych sukcesów, bo będą one i naszymi.

 


Nasza urocza gospodyni Pani Joanna Kufova, pełniąca obowiązki Sales Executive w Hotelu HILTON towarzyszyła nam do samego końca imprezy serwując nam, oprócz gościnności Baru Cloud9, informację o specjalnych warunkach usług hotelowych dla członków Klubu. Mogę tylko zdradzić, że ceny pokoi są fantastyczne! Pełną informację o cenach i procedurach rezerwacji przygotuje i prześle nam wszystkim Pani Ola Sitkiewicz. Myślę, że będę wyrazicielem opinii nas wszystkich tam obecnych, kiedy powiem, że o takim miejscu spotkań i standardzie współpracy właśnie myśleliśmy. Dziękujemy Pani Joanno!

 


Pojawiły się również nowe twarze:
 

- Marcin Czajka z firmy Biomen s.r.o, która będzie dbała o naszą sprawność nie tylko umysłową


- Tomasz Ondruch i Tomasz Řezniček, przedstawiciele palestry adwokackiej


Serdecznie witamy i zapraszamy do współpracy!
 

 

O tematach rozmów pozwólcie, że nie będę wspominał, bo to tajemnica handlowa. Musicie sami przyjść, zobaczyć, pogadać, bo efekty tego naturalnego networkingu zależą od nas. Rozmawialiśmy oczywiście o przygotowywanym na 18 maja Czesko-Polskim Forum Gospodarczym, o potrzebie organizacji Balu Polskiego w Pradze i ....No właśnie, sami przynieście na następne spotkanie tematy, gdzie nasz Klub byłby użyteczny i pomocny.
 


Pojawiła się również propozycja żeby te nasze spotkania, czyli Mixery, odbywały się cyklicznie, w każdy pierwszy wtorek miesiąca w Barze Cloud9. Co wy na to? Wyraźcie swoją opinię w ważnej sprawie!

 


To by było na tyle, widzimy się początkiem kwietnia! Gdzie i kiedy? Dowiecie się w specjalnym komunikacie Oli Sitkiewicz
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Mixer Klubu Polskiego Biznesu w dniu 9 marca 2010"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze