Mixer v hotelu Golden Tulip Savoy

25.06.2012, 15:02, PolskyKapital.cz

 

Napětí fotbalových utkání Eura 2012 se přeneslo i na tradiční setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu v České republice, které proběhlo 19. června 2012, tedy v době, kdy o postup bojovala mužstva Anglie a Ukrajiny. Setkání se poprvé konalo v reprezentativní knihovně hotelu Golden Tulip Savoy. Novinek však bylo více.


Mixeru tentokrát předcházelo setkání pouze pro členy, na němž členka klubu JUDr. Wanda Krygiel představila problematiku nové právní úpravy zadávání veřejných zakázek v České republice.

             

Fotbalové Euro 2012 předznamenalo i témata, o nichž se v průběhu večera hovořilo, tím spíše, že někteří zúčastnění fandili při zápase polského a českého týmu přímo na tribunách wroclawského stadionu. Členové a přátelé klubu se však nesoustředili pouze na témata spojená s byznysem, vedle hodnocení sportovních výkonů došlo také na hovory o společenských a kulturních událostech. Setkání se totiž poprvé zúčastnila Paulina Dobosz, jež působí ve Strašnickém divadle, které se zabývá inscenacemi polských autorů. „Novým” účastníkem setkání byla také Joanna Smolarz ze společnosti Norske Skog Czech & Slovak Rep. spol. s r.o. V průběhu večera byly předány diplomy členům, kteří do klubu v poslední době přistoupili. K nim patří advokátní kancelář doktorky Wandy Krygiel. Diplom dále převzali Sławomir Kądziela ze společnosti Sescom, Paweł Sokolowski ze City Parking Group, zástupce advokátní kanceláře Mesthene & Partner a Bartosz Ratowski.

        

Později se k nám připojila Marta Nováková, předsedkyně představenstva U&SLUNO a investorka ze známého televizního pořadu Den D. I když se vyloženě nabízelo zabývat se obchodními záležitostmi, bavili jsme se především o cestování. Rozhovoru se zúčastnil taktéž Radoslav Vejmelka ze společnosti Heberger CZ.

 

Těšíme se, že se brzy uskuteční další takto příjemné setkání členů a přátel klubu.
 

 
« Zpět