Polsko-české setkání podnikatelů v Liberci dne 6.6.2013 - zpráva

21.06.2013, 13:45, PolskyKapital.cz

 

 

V sídle Centra rozvoje strojírenského výzkumu (VÚTS) v Liberci se konalo další setkání polských a českých podnikatelů v rámci probíhajícího projektu radia Opole: "Spolu pro byznys".


 

 

 

 

Na toto setkání byli pozváni zástupci firem: Hillebrand, Provys CZ, Linast, V-Sys, Tauron, Josyma MB, Akcenta CZ, Promus, Polsko-Americké centrum pro výzkum a realizaci, Farad Logistik, C-form, Azos, IWG, Gall, Darimex, Peterka & Partners, Quick! Translations, AK, Grupo Antolin, OHK a další. Vzhledem k nepříznivé povodňové situaci se bohužel nepodařilo všem dorazit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Setkání otevřel ředitel Liberecké obchodní komory Ing. Martin Procházka, který představil činnost Komory. Velký zájem byl o prezentaci VÚTS Ing. Jiřího Václavíka. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poté zástupci společností účastnící se setkání představili profily svých společností. Probíhala diskuze na různá témata, která trápí podnikatele. V prezentacích se často objevovalo téma možnosti využití svého potenciálu pro rozvoj spolupráce s partnery na druhé straně hranice. Nejlepším příkladem tohoto jsou konkrétní rozhovory, které začali vést vedoucí společnosti Polsko -amerického centra a VÚTS. Mimo jazykových rozdílů si dokonale rozuměli, protože jak řekli "inženýr se s inženýrem vždy domluví". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z tohoto setkání, jako obvykle, připravilo relaci rádio Opole. Relace se objevila ve vysílání již druhý den.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Numer projektu / číslo projektu : PL.3.22/2.1.00/12.03389

 

 

 
« Zpět