Relacja z Miksera 03.02.2016 – spotkania członków i przyjaciół Klubu Polskiego Biznesu Klub Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej

Relacja z Miksera 03.02.2016 – spotkania członków i przyjaciół Klubu Polskiego Biznesu

10.02.2016, 07:48, PolskyKapital.cz

 

 

 

W środę 3 lutego 2016 r., w hotelu Savoy, odbyło się kolejne spotkanie członków i przyjaciół Klubu Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej.
 


 

 

 

Na początku spotkania goście mieli okazję spróbować prawdziwego szampana.

Degustacja została zorganizowana przez firmę INception, która zajmuje się importem wysokojakościowych szampanów z małych, rodzinnych winnic tego rejonu Francji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wieczór umilił uczestnikom członek zarządu naszego Klubu, Leszek Wronka, właściciel firm Lewron music center i Bontonland oraz menedżer i producent popularnych wokalistek: Ewy Farny i Haliny Mlynkovéj. Leszek podzielił się z nami swoimi wieloletnimi doświadczeniami

w biznesie. Barwną opowieść przerywały czasami salwy śmiechu, gdyż jak się okazało, biznes z początku lat 90-tych, obfitował w szereg zabawnych sytuacji. Podsumowaniem opowieści był wniosek, że warto współpracować z Polakami. Humory dopisywały przez cały czas spotkania, czemu sprzyjał wyśmienity szampan i pokaz otwierania butelek za pomocą szabli.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Mikserze uczestniczyli liczni przedstawiciele firm, między innymi Pan Piotr Wielowieyski

z Unipetrolu, Pani Anna Wydrzyńska z České rafinérské, Pan Marek Kralkowski z Indeco,

Pani Lenka Heuerová z Nowy Styl Group, Pan Karel Pavlíček z firmy Spolana, Pani Maria Staszkiewicz z międzynarodowej organizacji Aspen Institute oraz Pan Sławomir Laskowski, przedstawiciel polskiej spółki Unified Factory, otwierającej swe przedstawicielstwo

w Czechach. Wśród gości znaleźli się również pracownicy Ambasady RP Panowie Jarosław Strejczek, zastępca Ambasadora, płk Jacek Stec oraz Arkadiusz Toś.
Wśród ponad 60 gości po raz pierwszy mieliśmy przyjemność gościć min. Panią Zuzane Schmidtovą oraz Pana Miroslava Fillingera z Expobank, Pana Bohumila Rohna z firmy budowlanej Metrostav, Pana Michala Kohuta z firmy CyberGym Europe, Pana Petra Kužela

z Naxon Consulting, Pana Josefa Pannę, przedstawiciela firmy PXP Group i Pana Filipa Hruškę z Hruška & Co.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W miłej i nieformalnej atmosferze goście rozmawiali o zmianach politycznych w Polsce

oraz nadchodzącym polsko-czeskim balu, który odbędzie się w kwietniu.

W nawiązaniu do wystąpienia Pana Wronki rozmowy toczyły się także wokół show-biznesu oraz dalekich i bliższych podróży. Udany wieczór zamknęła Halina Mlynkova, która w bardzo profesjonalny sposób otworzyła ostatnią butelkę szampana sprawnie posługując się szablą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że spotkamy się

z Państwem nie tylko na następnym Mikserze, ale także na innych akcjach organizowanych przez nasz Klub.

 

Link INception s.r.o.:

 

INception s.r.o.

 
« Wstecz