Reportáž z listopadového Mixeru - setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu v ČR

25.11.2010, 22:46, PolskyKapital.cz

 

 

Na posledním letošním Mixeru se setkali jak zástupci rozličných firem, tak členové Klubu polského kapitálu a zástupci Oddělení propagace, obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze. Listopadový Mixer proběhl jako tradičně ve výjimečném baru Cloud 9 sky bar & lounge v hotelu HILTON.


 

 

 

Listopadové setkání bylo příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů a dobré zábavě u vynikajících drinků od barmanů baru Cloud 9. V tomto roce jsme se na Mixeru s mnohými hosty setkali naposledy, a proto byla atmosféra protknutá sváteční náladou a mnozí si vyměnili přání a do nového roku.

 

V průběhu setkání jsme také oficiálně přivítali nového člena Klubu polského kapitálu v České republice, firmu Biomen s.r.o., která je výhradním zástupcem švédské firmy Naturell na českém a slovenském trhu. Ta vyrábí léčivé, bylinné a minerální přípravky, a to výhradně z přírodních surovin. Předseda Klubu pan Dariusz Marcinkowski pak na setkání předal členský diplom jednatelovi firmy panu Marcinowi Czajkovi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milou pozorností pro všechny příchozí byly vouchery do WELLNESS CENTRA BABYLON v Liberci, které věnoval jednatal firmy – pan Robert Bér. Návštěva ve wellness centru zajisté zpříjemní studené zimní dny a nechá zapomenout na nevlídné počasí v luxusních prostorech CENTRA BABYLON ve stylu antických lázní. Dovoluji si za všechny zúčastněné ještě jednou poděkovat za tento příjemný dárek.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Tak jako na minulých setkáních, rovněž na tomto Mixeru jsme měli to potěšení přivítat nové hosty. Svojí přítomností nás poctili:

 

•Agnieszka Čížková, Alexander Hughes Central Europe

•Helena Lindová, AVON Cosmetics

 

Všechny členy a přátele Klubu polského kapitálu zveme na další Mixer, který se uskuteční už v roce 2011. Informace o termínu konání bude jako obvykle rozeslaná emailem a zároveň jí naleznete na webových stránkách Klubu.
 

 
« Zpět