Reportáž z Mixeru 27.08.2013 – setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu.

30.09.2013, 10:38, PolskyKapital.cz

 

 

V poslední úterý v srpnu se hodinu před setkáním konala schůze Předsednictva klubu. Schůze se týkala činnosti Klubu a přeshraničního projektu EU, realizováného ve spolupráci s naším polským partnerem Radiem Opole. Tento projekt podporuje rozvoj a činnost podnikatelů na polsko-českém trhu.


 

 

 

Opět navzdory prazdninám se setkání zúčastnilo mnoho nových zástupců firem. Mezi naše hosty patřili mj. pan Wojciech Janiak, paní Afrodyta Baran, pan Piotr Murawski z firmy Sephora s.r.o., a také pan Jakub Dvořák z firmy IDEAL ČESKÁ s.r.o. spolu s manželkou. Naším hostem byl také pan Arkadiusz Toś s polské velvyslanectví v Praze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako vždy hostila nás paní Alicja Huziuk-Raith, ředitelka Hotelu Golden Tulip Savoy, která pozavala nás do salónku zvaného knihovnou, a také k použití ostatních pohostinných místnosti hotelu. Hotel nachází se v klidnější části města, v blízkosti turistické oblasti Pragi. Je ideálním jako výchozí bod pro návštěvníky města, ale také jako místo pro obchodní jednání, což rádi využiváme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Srdečně vám všem děkujeme za účast a zároveň se těšíme na dálší setkání v tak velkém počtu.

 

 

 
« Zpět