Reportáž z Mixeru 31.07.2012 – setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu

09.08.2012, 14:18, PolskyKapital.cz

 

 

 

 

 

Další setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu se 31. července 2012 odehrálo již tradičně v reprezentativních prostorách knihovny hotelu Golden Tulip Savoy.


 

 

 

 

 

 

Jakýmsi leitmotivem tohoto setkání se stala dobrá nálada. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příjemné prostředí a atmosféra prázdninového podvečera byly umocněny přítomností společnosti Dobrá nálada, která se zabývá distribucí vína.
Následnou degustaci vedl sommelier Ing. Jan Klička, který představil společnost, její vznik a cíle a rovněž připravená výborná vína. Měli jsme tak možnost ochutnat vína z vybraných francouzských, německých a italských vinařských oblastí.
Nad skleničkou vína se mluvilo nejen o obchodních záležitostech, ale především o letních dovolených či olympijských hrách v Londýně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uvolněná a přátelská atmosféra se odrazila na tvářích jak stálých, tak nových hostů. Setkání se zúčastnil například Petr Polák z Českého rozhlasu, Agnieszka Dvořáková z ČESKÉ RAFINERSKE, Jirí Sudík z S&P Finance, Marta Kowalska -Marrodán z Egon Zehnder International a Katarzyna Żebrowska, Dorde Sredić a Piotr Butrymowicz z firmy Autovitamin.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« Zpět