Reportáž z únorového Mixeru - setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu v ČR

14.03.2011, 13:19, PolskyKapital.cz

Pravidelné setkání členů Klubu polského kapitálu v České republice, které se konalo v úterý 15. února 2011, proběhlo jako tradičně v baru Cloud 9 sky bar & lounge v hotelu HILTON.


 

 

 

 

 

 

 

Svojí přítomností nás poctili mj.:

 

pan Martin Murad (Peterka & PArtners)
pan Ryszard Nemoudry (Agrimex)
pani Marta Kowalska-Marrodán (Egon Zehndler International)
panowie Vlasta Zapletal, Hynek Horák i David Suchánek (MadeinPoland.cz)
pan Dariusz Błaszczyk (Lohmann & Rauscher)
pan Mariusz Stodolak (Extral Aluminium)

 

 

Tentokrát hotel Hilton přichystal pro členy milé „zimní" překvapení: nejříve obsluha baru nabízela všem účastníkům setkání teplé peleríny a také rukavice, poté byla překvapená skupina zavedena na terasu baru, ze které bývá v létě krásný pohled na panorama celé Prahy, v zimě však bývá obvykle uzavřena. Na terase nás přivítal krásný, stylově osvětlený lední bar, který nabízel skutečně výtečné nápoje na zahřátí.

 

Důležitým bodem večera bylo slavnostní předání diplomů novým členům z rukou pana Dariusza Marcinkowskiego, předsedy Klubu polského kapitálu. Ke členům Kubu se tak přidala firma CZECHPOL Business Office a také pan Marian Martynek. Gratulujeme!

 

Živě se diskutovalo samozřejmě o organizaci nadcházejícího 1. česko – polského plesu, kterého je Klub polského kapitálu spoluorganizátorem a ve kterém svou účast potvrdila řada významných osobností ze světa politiky, obchodu i kultury. Budeme se snažit, aby proběhlo vše, tak jak má. Doufáme, že vše půjde jako po másle a povede se vytvořit přátelská atmosféra při níž dojde k rozvoji výborných vztahů mezi Českou republikou a Polskem.

 

 
« Zpět