V Turniej Tenisa Ziemnego i II Turniej Ping Ponga-24.06.2017 Klub Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej

V Turniej Tenisa Ziemnego i II Turniej Ping Ponga-24.06.2017

17.08.2017, 11:30, PolskyKapital.cz

V Turniej Tenisa Ziemnego i II Turniej Ping Ponga,

Klub Polskiego Biznesu zorganizował 24. 06. 2017 na terenie kompleksu sportowego Hamr w Braniku.

Mimo tego, że była to ostatnia sobota przed wakacjami, uczestnicy dopisali.

Po wspólnym śniadaniu graczy podzielono na grupy. W rozgrywkach tenisowych brało udział dziesięć par, a w ping pongowych - ośmiu uczestników. Turniej to nie tylko zmagania sportowe, ale również możliwość miłego spędzenia czasu dla naszych pozostałych gości. Obok serwowanych przez cały czas posiłków, dzieci uczestniczyły w szkółce tenisa prowadzonej przez doświadczonego instruktora, w strefie chill out korzystano z masaży, porad fizjoterapeutów czy dietetyków. Do dyspozycji były również boiska do badmintona czy siatkówki plażowej. Kiedy na kortach trwała zażarta walka, poza nimi trwał jeden, wielki piknik.

Po kilku godzinach zmagań, ale przede wszystkim dobrej zabawy, zostali wyłonieni zwycięzcy. W turnieju tenisa ziemnego zwyciężyła para Přemysl Sobotka/Jan Písecký,

przed parą Andreas Rau/Jan Martinec, a trzecie miejsce zdobyła para Leszek Wronka/Michał Wronka. W turnieju ping ponga wygrała Anna Wydrzyńska, drugie miejsce zdobył Dariusz Marcinkowski, a trzecie Iwona Zeman. Gratulujemy zwycięzcom!

Turniej zakończyliśmy rozdaniem pucharów i nagród, których sponsorami były: Firma Q4 Leasing, która ufundowała dla zwycięzców auto klasy premium, na weekend; Hotel Ambassador Zlata Husa, dzięki któremu zdobywcy drugiego miejsca spędzą niezapomniane chwile w Hotelu Esplanade w Mariańskich Łaźniach. Karty Multisport umożliwiające korzystanie z sieci ponad 1300 klubów fitness w CZ i SK dla wszystkich finalistów oraz kącik relaksu dla gości ufundowała firma Multisport Benefit. Firma Unipetrol ufundowała

dla wszystkich finalistów karty na tankowanie w sieci paliw Benzina, a firma Gall – wina. Prezenty w postaci zestawów czyszczących, jak zwykle, dostarczyła firma 5asec.

Nagrody w kategorii Fair Play zasponsorowała firma LPP Czech Republic.