XX. Ekononické fórum, III. Investiční fórum v Tarnowie

06.09.2010, 07:36, PolskyKapital.cz

Už za několik dní bude Krynica Zdrój ekonomickým centrem světa. Stane se tak díky XX. Ekononickému fóru, které proběhne ve dnech 8. – 11. září 2010. Další ročník nejdůležitějšího setkání občanů, politiky a obchodu, vědy a médií regionu střední a východní Evropy se bude konat pod heslem Evropa po Lisabonu - strategie pro budoucnost...


 

Cílem Fóra je vytváření příznivé atmosféry i podmínek pro rozvoj spolupráce mezi zeměmi našeho regionu. Každoročně pořádané Institutem východních studií, těší se Fórum širokému zájmu médií, shromažduje politické představitele, byznysmeny a vědce z celého světa. Na letošním Fóru bude zveřejněn seznam 500 největších firem střední a východní Evropy vypracovaný deníkem Rzecypospolita a konzultační firmou Deloitte. Ze zprávy vyplývá, že největší firmou naší časti kontinentu je PKN Orlen.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Současně s Kynickým Fórem probíhá také III. Investiční fórum v Tarnowie. Shromáždí se zde vybraní investoři ze střední a východní Evropy, a také reprezentanti vlády a poslanců, kteří odpovídají za průběh procesů privatizace v této častí Evropy. Strategickým partnerem III. Investičního fóra v Tarnowie je firma TAURON Polska Energia, která pod názvem TAURON Czech Energy působí také na českém trhu.

 


Diskuse Investičního fóra se budou odvíjet od následujících témat:


• Rok velkých privatizaci
• Investice jako způsob války s krizí.
• Energetika - Zabezpečení – Efektivita - Politika
• Vytvoří se ve střední a východní Evropě nové finanční centrum?
• Restrukturalizace – privatizace. Kdy vstoupit na burzu?
• Restrukturalizace nebo privatizace. Diskuze o chemickém sektoru ve střední a východní Evropě – podíl státu v hospodářství.

 

 

Více informací naleznete na straně www.forum-ekonomiczne.pl

 


Zdroj: www.forum-ekonomiczne.pl, www.rp.pl

 
« Zpět