Zpráva z konference v Liberci - 25.9.2013 r.

15.10.2013, 18:56, PolskyKapital.cz

 

 

Dne 25 září 2013 r. Klub polského kapitálu v České republice a Krajská hospodářská komora v Liberci měli čest uspořádat konferenci v libereckém hotelu**** Centrum Babylon.


 

 

 

Základní myšlenkou bylo téma: „Setkání zaměstnanců a odborníků v oblasti cestovního ruchu v česko-polském pohraničí“. Cílem setkání byla prezentace subjektů spojených s cestovním ruchem, působících v pohraničí, programů jejich činnosti, úspěchů a problémů, se kterými se setkávají, a také navázání užší vzájemné spolupráce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Setkání zahájili Ing. Oskar Mužíček z KHK Liberec a Ing. Ryszard Głośny z Klubu polského kapitálu v České republice, kteři představili účastníky konference. Mezi přednášejícími byli Mgr. Eva Hornová z odboru cestovního ruchu v Liberci, Wieslaw Dzierzba – Ředitel okresního úřadu v Jelení Hoře, Bc. Klára Kroupová ze Svazku měst a obcí Krkonoš, Pavel Staffen s prezentaci Autocampu Sedmihorky, Ing. Jaroslav Janoušek z Muzea obrněné techniky a taky Ing. Petr Prokeš z Železniční společnosti Tanvald. Činnost turistických průvodců přiblížil Andrzej Mateusiak, místopředseda PTTK – pobočka Západní Sudety. Ostatní účastníci taky měli příležitost se samostatně zaprezentovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Setkání bylo realizováno v rámci projektu „Spolu pro byznys”, spolufinancováného z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika - Polská republika 2007 – 2013. Během konference redaktor Janusz Maćkowiak, zastupující Vedoucího partnera projektu, „Radio Opole” S.A., zaznamenal mnoho rozhovorů s přednášejícími a účastníky. Tento materiál byl použitý už následující den. Naše konference byl věnován jeden z cyklických programů Radia, nesoucí název "Trh".

 

 

Záznam si můžete poslechnout kliknutím zde:

http://cz-pl.radio.opole.pl/spotkania/spotkanie-z-dnia-25-09-2013.html

 

 

Srdečně děkujeme pozvaným účastníkům Konference, že jste přišli.

 

 

 
« Zpět