Zpráva z květnového Mixeru 30.05 – setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu

03.06.2016, 13:54, PolskyKapital.cz

 

 

Blížící se léto jsme uvítali s dobrou náladou a pozitivní energií na naším posledním Mixeru, který se konal 30.05 v útulné Knihovně hotelu Golden Tulip Savoy Prague.


 

 

 

Setkání se zůčastnili různí členové a přátelé Klubu, které uvítal výběr kvalitních vín a občerstvení. Mezi pravidelnými hosty byli zástupci Ministerstva Průmyslu a Obchodu ČR, Velvyslanectví Polské Republiky v Praze a následujících firem: AWT, Bella Bohemia, Blue Hole, Expo Bank, Fidelity PR Services, Hunters Security, Ideál Česka, Nowy Styl Group a Unipetrol. Poprvé jsme uvítali pana Jana Struže z CZECH TOP 100, pani Martinu Jakl z RS Dynamics, pana Tomasze Tylaka z POSM Factory, pani Lucií Mašlárovou z Nowy Styl Group, a pani Lilianu Kolber z ARCHE Consulting.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Během Mixeru se rozhovory soustředily hlavně na expanzi polských firem na českém trhu, kulturní rozdíly v podníkaní obou zemí, nebo možnosti oboustranné pomoci v rozvoji. Z nadšením jsme také hovořili o blížícím se klubovém pikniku a tenisovém turnaji, na kterých členové a přátelé Klubu budou mít možnost příjemně strávit čas a zaprezentovat svoje sportovní dovednosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Setkání proběhlo v neformální a veselé atmosféře, a povzbudilo v nás náladu očekávání na blížící se léto a budoucí akce Klubu.

 
« Zpět