Zpráva z Mixeru 26.03.2014 – setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu

17.04.2014, 13:46, PolskyKapital.cz

 

 

Dne 26. března 2014 v reprezentativní knihovně hotelu Golden Tulip Savoy v Praze proběhlo setkání členů a přátel Klubu polského kapitálu v České republice. 


 

 

 

 

I tentokrát mezi nás zavítali zástupci nových firem, mezi jinými: paní Michaela Plesníková z firmy Yelp a paní Iva Matulíková Šebelová z firmy Arfin. S radostí jsme rovněž uvívali stálé hosty, jakými jsou pan Piotr Janczak z firmy Erste Group Bank AG, pan Bogusław Brandys z firmy Tamero Invest s.r.o. (Synthos, chemical innovations), pan Aleš Procházka z firmy S&P Czech Finance s.r.o. se spolupracovníky a rovněž pan Tomáš Plzák z firmy Schaffer & Partner, pan Marek Kralkowski z firmy Indeco a pan Paweł Kucharski z firmy mBank.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jelikož se předchozí setkání konalo ještě v roce 2013 a nenaskytla se dřívější příležitost pro setkání, proměnilo se toto setkání v debatu o politických změnách posledních týdnů.
V souvislosti s mnoha setkáními pro podnikatele, která jsou organizována Klubem na česko-polském příhraničí v rámci unijního projektu, se rovněž debatovalo o výhodách a užitcích, které přináší unijni projekty v obou našich zemích.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všem Vám srdečně děkujeme za účast. Doufáme, že se k nám opět připojíte na dalším Mixeru, tentokrát po dlouhém květnovém víkendu.

 
« Zpět