Zpráva ze setkání podnikatelů v Liberci – 30.4.2014

30.05.2014, 13:46, PolskyKapital.cz

 

Dne 30. dubna 2014 jsme v rámci projektu "Spolu pro byznys" uspořádali další z řady setkání podnikatelů, která mají za cíl rozvoj česko-polské spolupráce a posilování vzájemných hospodářských, společenských a kulturních vztahů.


 

 

 

Toto setkání se konalo v prostorách Okresní hospodářské komory Liberec v paláci Syner a téma znělo OCHRANNÁ ZNÁMKA jako prostředek ochrany označení podniku v ČR v podání pana Petra Slabého advokátem z Advokátní kanceláře TGC Corporate Lawyers.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zúčastnění byli obeznámeni s informacemi o různých typech ochranné známky, o způsobu registrace a možnostech, jak ji lépe zajistit proti zneužívání. Veškeré informace byly doplněny příklady, které umožnily lepší orientaci v tématu. V průběhu diskuse byl pan Slabý zahrnut otázkami, díky kterým účastníci dostali erudovanou odpověď na své plány a problémy týkající se ochranné známky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O přestávkách pan redaktor Janusz Maćkowiak, který zastupuje vedoucího partnera projektu – „Radio Opole“ S.A., nahrál mnoho zajímavých rozhovorů s přednášejícími a účastníky. Materiál byl využit v průběhu jednoho z pravidelných vysílání Rádia s názvem „Trh“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všem přítomným srdečně děkujeme za účast. Velmi nás těší zájem o setkání organizovaná Klubem polského kapitálu. Srdečně Vás zveme na další setkání, podrobnosti můžete sledovat na naší straně.

 

Setkání je pořádáno v rámci projektu EU „Spolu pro byznys“, číslo projektu:

PL.3.22/2.1.00/12.03389

 

 

 

 
« Zpět