Zpráva ze setkání v Olomouci – 4.11.2014

20.01.2015, 13:07, PolskyKapital.cz

 

 

Dne 4. listopadu 2014 jsme v rámci projektu "Spolu pro byznys" uspořádali další z řady setkání, která mají za cíl rozvoj česko-polské spolupráce a posilování a navazování vzájemných hospodářských, společenských a kulturních vztahů.


 

 

Toto setkání se konalo v prostorách Univerzity Palackého v Olomouci.

Své příspěvky odprezentovali pan Dr. Michal Hanczakowski a pan Maciej Molak z JTS.

První příspěvek na téma mediálního obrazu Polska odprezentoval pan Dr. Michal Hanczakowski. Účastníci měli možnost se seznámit s obrazem Polska v ČR v oblasti podnikání s erudovaným výkladem ohledně působení médií na povědomí veřejnosti.
Druhý příspěvek odprezentoval pan Maciej Molak. Účastníci tak byli seznámeni s příklady dobré praxe ve zvyšování konkurenceschopnosti na česko-polském příhraničí v rámci programu OPPS ČR-PR 2007-2013.
Po každé prezentaci proběhla diskuse, kde byly účastníkům zodpovězeny veškeré otázky.

O přestávce pan redaktor Janusz Maćkowiak, který zastupuje vedoucího partnera projektu – „Radio Opole“ S.A., nahrál několik zajímavých rozhovorů s přednášejícími a účastníky. Materiál byl využit v průběhu jednoho z pravidelných vysílání Rádia s názvem „Trh“.

Všem přítomným srdečně děkujeme za účast. Velmi nás těší zájem o setkání organizovaná Klubem polského kapitálu. Srdečně Vás zveme na další setkání, podrobnosti můžete sledovat na naší straně.
 

Setkání je pořádáno v rámci projektu EU „Spolu pro byznys“, číslo projektu: PL.3.22/2.1.00/12.03389

 

 
« Zpět