Členové Klubu polského kapitálu v České republice

 

 

BC ERA s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt: BC ERA s.r.o., Argentinská 286/38, 170 00 , Praha 7

 

 

 

DM BOS S.A. organizační složka Česká republika

 

Společnost BOSSA je obchodníkem s cennými papíry, který se na kapitálovém trhu pohybuje již 17 let. Za dobu své existence se dočkala mnohých ocenění, posledním významným oceněním je „Nejlepší obchodník s cennými papíry 2012“ podle hodnocení polské edice časopisu Forbes. V roce 2012 vstoupila na český trh, kde nabízí svým klientům investování prostřednictvím obchodní platformy MetaTrader 4 pro PC i mobilní zařízení, technickou podporou i zpravodajství v českém jazyce, kamennou pobočku v centru Prahy, strukturovaný systémem bezplatného vzdělávání, které zajišťuje tým zkušených odborníků i mnohaletých traderů a mnoho dalšího.
 

 

Kontakt : DM BOŚ S.A., organizační složka ČR, Václavské náměstí 17,110 00 Praha 1

 

 

 

CEE Attorneys

 

 

 

CEE Attorneys, mezinárodní advokátní praxe s více jak 40 právníky v šesti kancelářích v regionu střední a východní Evropy.

 

 

 

 

Kontakt: CEE Attorneys s.r.o., advokátní kancelář, Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7

 

 

 

 

Chamr Martin 

 

 

 

FIRMA DARIMEX

 

Firma Darimex se specializuje na stavební práce, především tesařské a zednické. Společnost se podílela na realizaci mnoha stavebních projektů na území České republiky, především v Praze. K nejdůležitějším projektům, na jejichž výstavbě se firma Darimex podílela, patří například: budova Sazka Arény, obchodní centrum Chodov, Centrála banky ČSOB či rekonstrukce budovy Parlamentu ČR.

 

Kontakt: Firma Darimex, Náměstí IP Pavlova 1789/5, 12000 Praha
 

 

 

FLEXIPAL a.s.

 

Skupina Flexipal poskytuje komplexní služby v oblasti dřevěných palet a paletového hospodářství. Holding působí prostřednictvím svých dceřiných společností především v Česku, Polsku, dále na Slovensku a v Maďarsku. Jsme první a zatím jediní, kdo funguje pod jednou značkou v rámci V4. Naše dceřiná společnost Flexipal Polska Sp. z o.o. je největším opravcem palet a první desítce největších výrobců palet v rámci Polska. Skupina Flexipal dodává ročně více jak 5 miliónů palet a obrat celé skupiny přesahuje více jak 1 mld. Kč.

 

Kontakt: FLEXIPAL a.s., Křovi 124, 594 54 Křovi  

 

 

GALL, s.r.o.

 

Společnost GALL s.r.o. je zaměřena na výrobu dílů pro automobilový průmysl, vyrábí přední nápravy do autobusů a nákladních vozidel – je pokračovatelem výrobního programu LIAZ. Ve stavebnictví se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi průmyslových objektů, provádí výstavbu a opravy rodinných domů. V oblasti zprostředkování zaměstnání zajišťuje kvalifikované agenturní pracovníky ve všech oblastech výroby.
Společnost se zabývá zpracováním plastů pro automobilový, textilní a potravinářský průmysl, provádí ubytovací a realitní služby v rámci svého areálu.
Společnost GALL vyrábí vlastní produkt, plastovou průmyslovou podlahu GALLPLAST.

Jde o systém zámky spojených PVC dlaždic . Instalace této podlahy je snadná a vhodná na všechny typy zpevněných podkladů.

 

Kontakt: GALL, s.r.o., Bánskobystrická 114/26, 460 08 Liberec 8

 

 

 

GÜRLICH VÍTEK & PARTNERS advokátní kancelář

 

Jsme advokátní kancelář GŰRLICH VÍTEK & PARTNERS – tým zkušených právníků, kteří na poli poskytování právních služeb působí již od roku 2003. Naším právnickým servisem jsme doposud pomohli již více než 1500 klientům, a to včetně tuzemských i mezinárodních společností, subjektů veřejného práva, fyzických osob, družstev či společenství vlastníků.
Naše specializace pokrývá různé sféry práva od obchodního a občanského, až po rodinné a trestní právo, což nám dává možnost poskytovat klientovi profesionální právní poradenství v nejrůznějších právních oblastech. Právníci naší advokátní kanceláře tvoří zkušený, efektivní a vyvážený tým, který se opírá o rozsáhlou odbornost v jednotlivých oblastech práva. Naším cílem je vždy hledání individuálního a pragmatického právního řešení pro konkrétní problém nebo situaci.
Nabízíme úroveň právních služeb, kterou očekáváte od předních právnických kanceláří, včetně schopnosti poskytovat právní služby v anglickém jazyce, a současně flexibilitu a osobní přístup.
Našimi základními pilíři práce pro klienty jsou empatie, rychlost a spolehlivost. Spolu se vzájemnou důvěrou, je kancelář schopna být svým klientům účinnou oporou.
 

Kontakt: GÜRLICH VÍTEK & PARTNERS advokátní kancelář,
Šafaříkova 201/17 120 00 PRAHA 2

Kontaktní údaje: JUDr. Richard Gürlich, Ph.D., advokát
Email: gurlich@akegv.cz
Tel.: +420 604 233 118

 

 

 

Izotechnik Sp. z o. o.

 

Od roku 1992 se Izotechnik Sp. z o.o. specializuje především na realizaci, opravě a modernizaci jak jednotlivých průmyslových zařízení (jako např. tlaková zařízení, skladovací a procesní nádrže, vyměníky tepla, skidy, cold-boxy, průmyslové pece a potrubí), tak i komplexních průmyslových zařízení. Naše produkty se používají na „onshore“ a „offshore“ trhu v rafinerském a chemickém průmyslu, plynárenském a těžebním průmyslu, energetickém průmyslu, potravinářském průmyslu a v příbuzných oblastech. K dispozici máme také vlastní projekční kancelář a zkušební laboratoř pro nedestruktivní zkoušky strojních části a kompletních strojů. Zveme Vás k seznámení se s naší nabídkou, možnostmi a portfolio minulých projektů na: http://www.izotechnik.com/

 

Kontakt: Izotechnik Sp. z. o. o., ul. Zglenickiego 44E, 09-411 Płock, Polska,

Tel. +48 24 367 32 11 / Fax +48 24 367 32 22, E-mail : info@izotechnik.com

 

 

 

Kłosowski Piotr, HOKA Financial Group, spol. s r.o.

 

 

 

Kralkowski Marek, INDECO CZ s.r.o.

  

 

 

Lewandowski Mirosław, ředitel Kultura pro Evropu

 

 

 

Lewron music center s.r.o.

 

Společnost se zabývá producentskou a vydavatelskou činností, agenturní činností, poskytuje služby v oblasti reklamy a PR. Exklusivně zastupuje mladou talentovanou zpěvačku Ewu Farnou či multimediální projekt Lewron Orchestra. Společnost Lewron music komplexností a kvalitou svých služeb může prezentovat Vaši značku na českém hudebním poli a pomocí svých mediálních partnerů velmi efektivně zviditelnit a propojit image Vaší společnosti s největšími hudebními událostmi roku, jako jsou např. Ceny Anděl či Deska rokua jiných akcích, či deskách umělců.

 

Kontakt: Lewron music center s.r.o., Václavské náměstí 1, 110 00 Praha 1
 

 

 

Martynek Marian, daňový poradce; HAJDUK & PARTNERS TAX s.r.o.; nám. Svobody 527, 739 61 Třinec, Czech Republic

 

 

 

Mgr. Ondruch Tomáš, Advokátní kancelář

 

Komplexní právní služby v oblasti občanského, rodinného, obchodního a trestního práva, převody nemovitostí, zastupování před soudem.

 

Kontakt: Mgr. Tomáš Ondruch, advokát. Moskevská 24a/1440, 736 01 Havířov

 

 

 

MS-VAT, s.r.o.

 

Společnost MS-VAT, s.r.o. je specialistou na zajišťování vratek zahraniční daně z přidané hodnoty ( dále DPH ). Mimo jiné zajiśtuje další služby jako jsou registrace k plátci DPH v jiných zemích a individuální poradenství v oblasti zahraniční daní. Know-how společnosti vzniká již 12 let a nabízí tím silného Partnera pro zahraniční daně pro českou, polskou a slovensou klientelu. Vrácení DPH zajišťuje společnost z celé Evropské unie a dalších zemích kde to legislativa nebo mezinárodní dohody umožňují.

 

Více informací naleznete na adrese: www.ms-vat.com

 

Kontakt: MS-VAT, s.r.o., Gemini building B, Na Pankráci 1724/129, 140 00 Prague 4 Czech Republic

 

 

 

MultiSport Benefit s.r.o. 

 

MultiSport je motivační program pro zaměstnance, který umožňuje každodenní použití ve více než 900 sportovních zařízeních po celé České republice i na Slovensku. Díky široké škále sportovních zařízení může každý držitel karty MultiSport zlepšit svou fyzickou kondici a pečovat tak o své zdraví i psychickou pohodu. 

MultiSport Program byl založen v Polsku v roce 2001 a je nyní jedním z nejoblíbenějších benefitů v zemi. V České republice se o rozvoj MultiSportu již pět let stará firma MultiSport Benefit s. r. o., zatímco na Slovensku a v Bulharsku funguje teprve od roku 2015.

MultiSport Benefit s. r. o. organizuje pro společnosti speciální Dny zdraví a sportu, během kterých se mohou zaměstnanci seznámit s programem MultiSport, namotivovat se k aktivnímu a tudíž zdravějšímu životu. Program MultiSport je efektivní a atraktivní řešení pro zaměstnavatele a je tak výjimečnou podporou zaměstnanců, kteří mají zájem o různé formy sportovních aktivit a zlepšování fyzického i duševního zdraví. 

Více se dozvíte na adrese: MultiSport Benefit s.r.o.
 

Kontakt: Multisport Benefit s.r.o., Lomnického 1705/9, 140 00 Praha 4,

MultiSport Benefit s.r.o.

 

 

 

Nowy Styl sp. z o. o.

 

Nowy Styl Group je evropským lídrem v komplexním řešení kancelářských a veřejných prostor. Díky svému unikátnímu obchodnímu modelu nabízí ucelené služby při vybavení interiérů založené na hloubkové analýze potřeb zákazníků, účinnosti řešení, organizace práce, ergonomie a akustiky. Zkušenosti společnosti Nowy Styl Group, stejně jako technologické a výrobní zařízení, jsou zárukou, že každá nabídka je "vyrobena na míru"
Flexibilní přístup k zákazníkovi, inovace a výjimečná organizační kultura činí skupinu jedním z největších a nejdynamičtěji se rozvíjejících nábytkářských společností v Evropě. Firma má vlastní mezinárodní distribuční síť zahrnující 19 lokálních poboček po celém světě.

Kontakt: Prague Office Park 1, K Hájům 2/1233, CZ - 155 00 Praha 5

 

 

 

 

Quick! Translations, s.r.o.

 


Quick! Translations s.r.o. působí na trhu od roku 2001. Společnost je zaměřena na jazykové služby (překlady a jazykové kurzy), a v posledních letech svoji činnost rozšířila o asistenční služby v oblasti polsko-českých obchodních kontaktů, to vše se zachováním veškerých výhod osobního přístupu. Ke klientům společnosti se řadí přední finanční instituce, právnické kanceláře, globální výrobci softwaru a hardwaru, telekomunikační společnosti, mezinárodní vydavatelství, marketingové a komunikační agentury, časopisy a vědecké instituce, malé a střední obchodní společnosti.

 

 

Kontakt: Quick! Translations, s.r.o., Žitomírská 36, 101 00 Praha 10

 

 

PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o.

 

PETERKA & PARTNERS patří mezi přední právní kanceláře působící ve střední a východní Evropě. Prostřednictvím 9 kanceláří v Polsku, České republice, na Slovensku, na Ukrajině, v Bulharsku, Maďarsku, Bělorusku, Rusku a Rumunsku pokrývá klíčové trhy regionu a nabízí právní služby jak v jednotlivých zemích, tak napříč regionem.

 

Kontakt: PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o., Karlovo namesti 671/24,

110 00 Prague 1

 

 

PKO BP S.A., Czech Branch

 

PKO Bank Polski je největší finanční institucí v Polsku a také jednou z nejvýznamnějších finančních skupin působící v regionu střední a východní Evropy. Jsme neoddiskutovatelný lídr polského bankovního sektoru, a to jak v oblasti produktové nabídky, výše vlastního kapitálu a aktiv, počtu zákazníků, tak i v rozsahu naší distribuční sítě. Usilovně implementujeme strategii podpory polských společností působících na zahraničních trzích nebo těch, které zatím o svém mezinárodním rozvoji teprve uvažují. Otevření pobočky v Praze je dalším krokem v rozvoji naší mezinárodní sítě, který byl úspěšně odstartován otevřením pobočky ve Frankfurtu nad Mohanem v prosinci roku 2015.
PKO Bank Polski, Czech Branch chce být bankou první volby pro korporátní klienty - polské společnosti působící na českém trhu, ale i vstupní branou českých společností expandujících na polský trh.
Naším stěžejním produktem je zúčtování platebního styku v reálném čase mezi účty vedenými v jakékoliv lokaci PKO Bank Polski. Toto řešení doplňuje rozsáhlá nabídka dalších služeb a řešení v oblasti cash managementu. Nabídka produktů bude soustavně rozvíjena a rozšiřována tak, aby plně uspokojila potřeby a očekávání všech našich klientů.

Kontakt: PKO BP S.A., Czech Branch; Klimentská 1216/46, 110 00 Praha 1

PKO BP S.A., Czech Branch

 

 

 

Ratowski Bartosz

 

 

 

SESCOM Czech Republic s.r.o.

 

SESCOM poskytuje služby z oblasti řízení procesů technického servisu klimatizace, ventilace, topení (HVAC) a elektrických rozvodů v budovách. Firma má rozsáhlou síť technických servisů v České republice, Polsku, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Německu. Inovativní obchodní řešení SESCOM zvyšuje efektivitu a komplexitu obsluhy technické infrastruktury, umožňuje snížení nákladů na správu a provádění servisních služeb, zlepšuje komunikaci a rozhodovací proces v otázkách techniky a rozpočtu. Díky procesuálnímu přístupu k využívání zařízení, instalaci a technickým systémům realizujeme pro naše klienty představu bezpečné, správné a úsporné technické péče.

 

Kontakt: SESCOM Czech Republic s.r.o., Jurečkova 1812/16, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
 

 

S&P Czech Finance s.r.o.

 

S&P Czech Finance s.r.o., je společnost založená roku 2011 a registrovaná u ČNB jako investiční zprostředkovatel. Spolupracujeme s Atlantik finanční trhy a.s. a J&T Bankou v oblasti investic do cenných papírů. Poskytujeme svým zákazníkům individualizované poradenství a podporu, dle jejich investičních cílů. Více informací se o firmě můžete dozvědět na www.snpfinance.cz

 

Kontakt : S&P Czech Finance s.r.o., Holečkova 777/39, 150 00 Praha 5

 

 

Superoperator CZ s.r.o.

 

 

 

 

 

 

Kontakt: Rybná 716/24, Praha 1, 110 00.

 

 

 

 

TAURON Czech Energy s.r.o.

 

TAURON Czech Energy je dceřinná společnost TAURON Polska Energia S.A. působící na české energetické burze. Společnost je kvalifikovaným dodavatelem s platnou licencí pro obchod s elektřinou. Díky disponibilitě vlastních zdrojů, velikosti a rozložení portfolia nákupu elektřiny na více trhů může skupina TAURON nabídnout partnerství a vysoce konkurenceschopné ceny nepodléhající lokálním změnám nejen všem účastníkům velkoobchodního trhu, ale i konečným odběratelům. TAURON je držitelem osvědčení kvalifikovaného dodavatele vydaného Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.

 

Kontakt: TAURON Czech Energy s.r.o., Na Rovince 879, 720 00 Ostrava - Hrabová

 

 

 

Unipetrol, a.s.

 


Unipetrol, a.s. je skupinou společností, které působí v petrochemickém průmyslu v České republice. V roce 2005 se stal UNIPETROL součástí skupiny PKN ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě. Skupina UNIPETROL se zaměřuje především na zpracování ropy, distribuci pohonných hmot a na petrochemickou výrobu. Ve všech těchto oblastech patří skupina UNIPETROL k významným hráčům v České republice i na středoevropském trhu. Skupina patří v České republice k nejvýznamnějším společnostem z hlediska obratu a zaměstnává přes 4000 lidí.

 

Kontakt: Unipetrol, a.s., Na Pankráci 127, 140 00 Praha 4

 

 

 

V4 Legal s.r.o.

 

Společnost V4 Legal s.r.o., advokátní kancelář patří do nadnárodní skupiny advokátních kanceláří V4 Legal, zajišťující poskytování právních služeb prostřednictvím pěti poboček v České republice, Slovenské republice a v Polsku.Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby zejména v oblasti korporátního práva, závazkového práva, práva nemovitostí, veřejných zakázek, ochranných známek, energetiky, insolvence a daní. Také se specializujeme na přeshraniční poradenství.

 

Kontakt: V4 Legal s.r.o., advokátní kancelář, Jurečkova 643/20, 702 00 Ostrava.