2. ročník soutěže o Cenu za přínos pro rozvoj polsko-českých vztahů za rok 2010

22.08.2011, 08:40, PolskyKapital.cz

Cena Klubu polského byznysu za přínos pro rozvoj polsko-českých vztahů za rok 2010.
Klub polského byznysu v České republice pokračuje v tradici započaté vloni a opět vyhlašuje soutěž o Cenu za přínos pro rozvoj polsko-českých vztahů. Cena Klubu polského byznysu bude udělena ve dvou kategoriích: fyzická osoba a právnická osoba. Soutěž je adresována všem, kdo se zajímají o polsko-českou spolupráci a o vzájemné poznávání obou národů.
 


Soutěž bude probíhat do 30.10.2011. Mezi nominovanými se ocitnou firmy a známé osobnosti působící v byznysu, kultuře, médiích, vědě nebo politice, na českém nebo polském trhu, které podporují rozvoj polsko-českých vztahů. Výsledky soutěže budou vyhlášeny po 14.11.2011. Slavnostní předání cen vítězům proběhne na 2. česko-polském plese, který Klub polského byznysu uspořádá na počátku roku 2012.
V loňském roce se laureáty za rok 2009 stali: František Molík, ředitel kanceláře Hospodářské komory v Náchodě a firma Unipetrol a.s.:
 

http://www.polskykapital.cz/post/udelenim-prvniho-rocniku-ceny-klubu-polskeho-kapitalu-za-propagaci-a-rozvoj-cesko-polskych-vztahu-zapocala-nova-tradice-139/?p=64

 

 

Pravidla

 

 

Regulamin

 

 

Formular

 
« Zpět